Design Development CZ

Společensky odpovědná firma (SCR)

Naší společnosti Design – Development CZ, s.r.o. není lhostejný život kolem nás. Výrazně se angažujeme v šetrném a ekologickém přístupu ke všemu, co nás obklopuje. V rámci zásad udržitelného rozvoje společnosti prosazujeme prevenci při ochraně životního prostředí s cílem eliminovat negativní dopady svých aktivit na životní prostředí a zdraví lidí. Třídíme odpad, recyklujeme papír, šetříme přírodními zdroji … atd. Cítíme se být zodpovědní za činnosti firmy, které ovlivňují jak naše klienty, dodavatele, zaměstnance, ale i občany žijící ve městě našeho působení.

Také chceme pomáhat těm, ke kterým byl osud krutý již od narození, tedy těm, kteří naši pomoc opravdu potřebují. A proto jsme se podíleli na videoklipu k písni PRO TEBE, pro který jsme poskytli prostory na natáčení v našem projektu X-LOFT. Singl PRO TEBE vznikl pod záštitou nadace Úsměvy na podporu dětí bez rodičů a dětí v dětských domovech. Tváří celého stejnojmenného turné, které proběhlo v roce 2012, se stal zpěvák a skladatel Jiří Koběrský. Ten singl PRO TEBE také nazpíval. Výtěžek z prodeje vstupenek na celé toto turné byl věnován na podporu a rozvoj dětí bez rodičů.

Další pomoc uskutečňujeme sbíráním plastových víček, kde peníze z těchto víček putují nemocným dětem.

Dále darujeme kancelářské potřeby organizaci Helppes, která se zabývá výcvikem psů pro postižené. I v této oblasti se držíme hesla, pomáhat se musí, zvláště těm, kteří to potřebují nejvíce.

Významným dílem dále podporujeme kulturní život ve společnosti a to mladého umělce Jana Hachrana, který je zakladatelem směru magický ornamentalismus. www.janhachran.cz

Snažíme pozitivně ovlivňovat tuto komunitu a prostředí, ve kterém působíme.

Článek v PDF PDF
Klikněte zde pro více informací
Článek v PDF PDF
Pro Tebe musicvideo na YouTube